pexels-danish-ahmad-4125267.jpg
Abstract Architecture
TÖÖJÕUD

Parim tööjõu kättesaadavus Eestis. Tallinna Äripark paikneb vahetult Tallinna linna piiril Kesklinna, Lasnamäe ning Rae valla ühenduskohas. Väga hea ning kiire ligipääs Tallinna keskusele kui kõigile peamistele riiklikele maanteedele on selge eelis. Ümbruskaudsed asumid (Kesklinn, Lasnamägi, Peetri, Rae, Maardu jt) kokku paigutavad Tallinna Äripargi ~200 000 inimese teenindusalasse.

 

 

TRANSPORT

Tallinna Äriparki on uue ehitatava liiklussõlme kaudu lihtne ja kiire ligipääs nii sõiduautodel kui ka kaubikutel ja veokitel. Ühistranspordi kasutajatele on vahetus läheduses bussiliinide nr 7 ning 15 peatused. Nii kesklinna kui ka Lasnamäe poolt võimalik Tallinna Äriparki tulla mööda uusi kergliiklusteid, mis annab võimaluse igapäevaselt tulla tööle mugavalt jalgratta ning elektritõukerattaga. 

KAASAEGSUS

Tänapäevane disain, kaasaegsed ehituslahendused ning materjalid, mida kohandatakse üürnike soovile vastavalt parima tulemuse saavutamiseks. Parkimiskohad kogu territooriumil kuni 800 sõidukile. Igapäevaste teenuste olemasolu (toitlustamine jms) jalutuskäigu kaugusel. Päikeseenergia lahendused katustel (kuni 2,3 MW).

Üüripakkumises olevate pindadega tutvu siin.

Electrician
Seat on public transportation